Podporme spolu dobrú vec

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milí priatelia,

13.06.2019 sa u nás na firme BOZPO s.r.o.  uskutočnilo veľmi milé a pre obidve strany myslíme, že aj radostné stretnutie.  Pýtate sa aké?  My sme mali tú česť aj za Vás, naši milí účastníci našej tohtoročnej medzinárodnej konferencie INCOBOZ, a odovzdali sme  finančný dar, na ktorý ste prispeli všetci tí, ktorí ste si zakúpili tombolové lístky na večernom raute. Výťažok z tomboly sme potom ešte trošku zaokrúhlili a vznikla suma 1000,- euro, ktorú rodičia malej Noemi použijú presne na to, čo naša malá milá bojovníčka potrebuje najviac.

Noemi Okkelová totiž trpí veľmi vzácnym Mowat Wilsonovým syndrómom a toto dievčatko je jedným z desiatich detí na svete, ktoré spolu s rodičmi musí s týmto ochorením bojovať.: https://myhornanitra.sme.sk/c/22010527/noemi-ma-unikatnu-chorobu-je-jedna-z-desiatich-na-svete.html

Treba podotknúť, že Noemi nie je „ jedináčík“. Je to štvrté dieťatko v poradí, takže si viete predstaviť,  koľko lásky, starostlivosti  a obetavosti sa denne v rodine Okkelovcov musí spravodlivo prerozdeliť.

Priatelia, ani sekundu nepochybujeme o tom , že sme spoločne urobili naozaj veľmi pekný krok k milým ľuďom, ktorí denne s veľkou láskou a obetavosťou odovzdávajú zo seba naozaj všetko čo môžu.  Všetci však dobre vieme, akú dobu žijeme a vieme aj to, že aj keby si títo ľudia, ako sa hovorí aj „srdce vytrhli z hrude“, tak bez finančnej pomoci nás všetkých ľudí dobrej vôle svojmu dieťatku nedokážu život na tomto svete uľahčiť.

A viete čo? Pridajte sa k nám a to aj napriek tomu, že dnes pomoc blížnemu už vôbec nie je samozrejmosť. Možno budete mať o pár euro menej, ale ten pocit, že ste ČLOVEKOM sa nedá nahradiť ničím. My Vám už vopred ďakujeme a ak sa rozhodnete, tak malej Noemi môžete prispieť na č. ú. : SK51 1111 0000 0067 7735 9028. Príp. sa môžete spojiť s pani Luciou Okkelovou na tel. čísle: 0911 915 919.

Share.

Comments are closed.