piatok, 14 júna
  • English

Ďakujeme za účasť na konferencii INCOBOZ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vážení účastníci konferencie INCOBOZ 2023,

chceli by sme vám zo srdca poďakovať za vašu účasť na našej nedávno ukončenej konferencii o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, INCOBOZ 2023. Vaša prítomnosť prispela k tomu, aby táto udalosť bola úspešná a plná obohacujúcich a inšpiratívnych momentov.

Bola to pre nás česť privítať vás v rámci tohto významného podujatia, kde sme spolu diskutovali o najnovších trendoch, inováciách a osvedčených postupoch v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vaše zapojenie prostredníctvom aktívnych diskusií, prednášok a ukážok prispelo k vytvoreniu stimulujúceho prostredia, v ktorom sme mohli vzájomne zdieľať poznatky a skúsenosti.

Chceli by sme tiež poďakovať všetkým rečníkom a prednášajúcim, ktorí sa podelili o svoje odborné znalosti a ponúkli nám nové perspektívy. Vaše príspevky boli vzácne a poskytli účastníkom množstvo cenných informácií a nápadov na ďalšie zlepšenie BOZP v praxi.

Okrem toho by sme chceli vyjadriť našu vďačnosť organizátorom, ktorí venovali neúnavnú prácu a úsilie na prípravu a koordináciu tejto konferencie.

Veríme, že konferencia INCOBOZ 2023 splnila vaše očakávania a dúfame, že nové poznatky a kontakty, ktoré ste získali, vám pomôžu v ďalšom rozvoji a napredovaní v oblasti BOZP.

Ešte raz vám ďakujeme za vašu účasť a príkladnú angažovanosť. Vaša prítomnosť a podpora znamenajú pre nás veľa a tešíme sa na stretnutie s vami pri ďalších príležitostiach.

S úctou,

Organizačný tím konferencie BOZP INCOBOZ 2023

Share.

Comments are closed.