sobota, 20 apríla
  • English

Október – mesiac kybernetickej bezpečnosti

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Európsky mesiac kybernetickej bezpečnosti je každoročnou kampaňou Agentúry Európskej únie pre kybernetickú bezpečnosť (ENISA), ktorá zvyšuje povedomie o význame kybernetickej bezpečnosti. Celý mesiac október je venovaný vzdelávacím aktivitám aj podujatiam pre občanov a inštitúcie naprieč Európou. Hlavnou témou tohtoročnej kampane je myšlienka „Kybernetická bezpečnosť je zdieľaná bezpečnosť“ a hlavným sloganom je „Uvažuj skôr, než klikneš“.  #ThinkB4UClick. 


Spoločnosť BOZPO ponúka školenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti rozdelené v rámci požiadavok legislatívy na dve časti: 

  • Verejný sektor 
  • Digitálny sektor

Balíček Verejný sektor je vhodný najmä pre mestá a obce, keďže vychádza zo Zákona č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe. V prípade potreby Vám vieme ukázať náhľad daného školenia.

Balíček Digitálny sektor je vhodný pre všetky typy organizácií, na ktoré sa vzťahuje Zákon č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti – bankovníctvo, doprava, energetika, finančníctvo, farmácia, pošta, obrana, zdravotníctvo, …

Viac informácii o školeniach kybernetickej bezpečnosti nájdete na stránkach elearning-u

alebo kontaktovaním: 

Ing. Miroslava Udvardiová

Michaela Zderková

Mgr. Milan Chovanec

Share.

Comments are closed.