Poďakovanie všetkým účastníkom konferencie INCOBOZ 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dobrý deň.

Na úvod vás opäť po roku  zdraví Fabianko s maminou. Veľmi sa tešíme, že ste na nás nezabudli a  znova sa môžeme radovať zo štedrého príspevku na Fabiankovu liečbu. Každý takýto dar  od ľudí a organizácií si veľmi vážime, no takých čo na nás nezabúdajú a opakovane nám pomôžu si berieme viac k srdcu a pripájame si ich do našej bojujúcej rodiny. Nie je ich veľa, a preto verte, že ani my na Vás nezabúdame. Za ten rok sa nám podarilo zasa o niečo  posunúť dopredu.

Fabianko je samostatnejší, naučil sa sám posadiť a posúvať sa skákaním ako žabka po celom dome. Vie veľa nových básničiek a pesničiek no ešte stále ich hovorí len keď on chce. A tak keď sa chceme pochváliť čo vieme je ako nemý. Je veľmi veselý a šťastný nakoľko si neuvedomuje svoj hendikep a ja ako mama sa mu snažím dať v živote všetko čo môže mama svojmu dieťaťu dať. Je to ťažké keďže štát takýmto deťom pomáha minimálne a práve to čo najviac tieto detičky potrebujú, si rodiny musia zaplatiť sami. A to sú vždy tisícky eur. My sme tiež z tej väčšej skupiny ktorá tie financie nemá a tak si pomáhame ako sa dá. Je ťažké vedieť ako dieťatku pomôcť a nemôcť mu to dať. To vás straší ako nočná mora a nedokážete myslieť na iné veci. Všetko sa točí len okolo  zháňania peňazí a nie vždy sa zadarí.  Keď sa však na nás usmeje šťastie ako teraz vďaka Vám, tak si povieme, že sú tu ľudia ktorí nám pomôžu a povzbudí nás to do ďalšieho  boja až dosiahneme čo chceme.

Fabianko je bohužiaľ  momentálne v bode stagnácie a na to aby sa posunul ďalej, potrebuje operáciu nožičiek. Tá sa robí v Kladne celú si ju musíme zaplatiť sami a stojí 2500eur. Mala by Fabiankovi veľmi pomôcť až do štádia že by mohol chodiť, no to je spojené s ďalšími rehabilitáciami a to všetko závisí od peňazí. Preto peniažky od Vás použijeme na operáciu Ulzibat v septembri nakoľko ešte potrebujeme dozbierať ostatné financie tak nemôžeme ísť skôr.

Táto metóda má veľmi dobré výsledky keď sa po nej správne dodržia pokyny a začne správne rehabilitovať. Vieme že to nebude rýchly proces, ale aj pomalšie kroky nás dovedú k cieľu. Ako sa hovorí ,,radšej neskoro ako nikdy“. Celý náš život sa točí okolo toho istého, no keď vidíme, že to má význam a Fabianko je stále šikovnejší a rozumnejší tak sa tešíme, že to všetko nie je zbytočné.

A aj vďaka Vám vieme, že nie sme na to sami, že sú tu ľudia ktorým osud takýchto detí nie je ľahostajný a keď môžu tak pomôžu. Verte, že Vaše peniaze budú použité na správnu vec a my Vás po operácii samozrejme budeme informovať ako to dopadlo.

Z celého srdca Vás všetkých pozdravuje Fabianko s maminou.

ĎAKUJEME

Bozpo pomáha - Fabianko výťažok z konferencie Incoboz - Fabianko     Bozpo pomáha - Fabianko výťažok z konferencie Incoboz - Fabianko plávanie pre zdravie

Bozpo pomáha - Fabianko výťažok z konferencie Incoboz - Fabianko rehabilitacie

Bozpo pomáha - Fabianko výťažok z konferencie Incoboz - Fabianko s maminou

Share.

Comments are closed.