SINGAPUR

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zahraničné aktivity BOZPO – SINGAPUR

Singapur 2017 – XXI. svetový kongres o BOZP

XXI. svetový kongres o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci sa konal 3. – 6. septembra 2017 v Singapure v kongresovom centre The Marina Bay Sands. Na tomto najväčšom stretnutí odborníkov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) na svete sa zúčastnilo okrem 3 500 delegátov z viac ako 100 krajín aj 5-tisíc obchodných návštevníkov.
Svetový kongres o BOZP otvára dokorán svoje brány každé tri roky a vždy je hostiteľom iná krajina (2008 Soul, 2011 Istanbul, 2014 Frankfurt nad Mohanom). Podobne ako v predchádzajúcich rokoch, ponúklo podujatie aj teraz platformu na výmenu informácií a názorov odborníkom v oblasti BOZP, zástupcom podnikov a sociálnym partnerom, osobám s rozhodovacími právomocami vo vládach a verejných orgánoch, ako aj všetkým ostatným aktérom v tejto oblasti.

Posterové zasadania na kongrese boli organizované v súlade s rôznymi témami diskusií na sympóziách, ktoré poskytujú príležitosť na prezentovanie ďalších príspevkov. Tieto stretnutia sa konali počas celého kongresu a boli spolu s kongresovým konaním a zároveň s ním. Pretože z celosvetového hľadiska sa činnosť v strednej Európe a na Slovensku v oblasti koordinácie bezpečnosti na staveniskách s dosiahnutými výsledkami vníma  pozitívne, spoločnosť BOZPO, s. r. o. ako reprezentant tejto činnosti a výsledkov prezentovala svoje referencie pod č. 36.

Prečítajte si celý článok uverejnený v odbornom časopise Bezpečná práca po kliknutí na tento link.

Share.

Comments are closed.